Inspirujące sukienki

Inspirujące sukienki

 Zbliża się czas na studniówki. Wiele z Was już pewnie ma wybraną tą wymarzoną sukienkę lub niektóre jeszcze nie. Dla tych które nie mogą się zdecydować krótka czy długa?
Ja napiszę to tak, to jest pierwszy bal, może jedyny... Uważam że można zaszaleć. Oczywiście nie namawiam Was do kupna sukni Elie Saab czy Zuhair Murat, bo wydatek kilkunastu tysięcy na suknię w tak młodym wieku, graniczy pewnie z cudem. Ale można zainspirować się, pójść do miłej krawcowej i wspólnymi siłami stworzyć tą jedyną. Każda profesjonalna krawcowa, doradzi krój, tkaninę, dodatki. Nie obędzie się bez kilku przymiarek. Nie polecam w takim wypadku, szyjącej amatorsko sąsiadki, bo może skończyć się na bólu głowy i braku odpowiedniej kreacji.
Wróćmy do pytania, krótka czy długa? Ja osobiście wybrałabym długą, zwiewną z przezroczystościami. Ale to Wy musicie wiedzieć czego pragniecie. Jeśli któraś z Was nie wyobraża siebie w długiej sukni, plątającej się tkaniny między nogami, możliwość podeptania lub z wdziękiem pamiętania o przytrzymaniu sukni gdy wchodzimy lub schodzimy ze schodów, to krótka jest alternatywą dla Pań które uwielbiają pokazywać swoje nogi.
Kolor: klasyka, czarny , czerwony. Ciemny fiolet, śliwka, bordo, granat, lub nude, ciemna herbata, lub kawa...bez ograniczeń :)
Oto kilka przykładów od Elie Saab.


Zuhair Murad


Copyright © 2014 Kaycat&Isabell , Blogger