Zwiastun

Zwiastun

Dzisiaj pokażę Wam zwiastun nowej kolekcji na wiosnę. To są oczywiście moje propozycje, które możecie kopić na DaWandzie lub zamówić bezpośrednio u mnie przez maila. Przyznam się że moją nową miłością jest pianka i różne tkaniny dwukolorowe, których nie trzeba wykańczać. Dwukolorowe tkaniny można w ciekawy sposób łączyć i się nimi bawić.
Poza tym co u mnie, jak zawsze ciągle w biegu i dużo pracy. Nawiązałam nowe współprace, które pozwalają wreszcie wykazać się w moim zawodzie. Na razie więcej Wam nie powiem , by nie zapeszyć, ale gdy cała sytuacja się troszkę ustabilizuje to opowiem Wam co nieco :)
Choć w moim przypadku o jakąkolwiek stabilizację raczej trudno....


dresses and coats - designet by Madame Lala

****
Today I want to show you trailer of my new spring collection. These are my offers which you can buy on : http://pl.dawanda.com/shop/MadameLala or order directly from an e-mail. I have to admit that my new love is the foam and various two-tone fabrics which you do not need to finish. Two-tone fabrics can combine and play with them in curious way.
Besides, in my life - as always - still on the run and a lot of work. I made new collaborations that finally allow me show up in my profession. I can't tell you more in this time - not to jinx. But when situation calm, I will tell you a little bit more about it.
Although in my case of any stabilization rather hard ....


I jeszcze coś do posłuchania. Nowy zespół, nowiutka piosenka :)


Buziaczki :)

Copyright © 2014 Kaycat&Isabell , Blogger