Życie w kratkę

Życie w kratkę

set - by Madame Lala

Życie w kratkę to tak jak pogoda w kratkę, czasem chcę płakać, czasem jestem szczęśliwa.
Dzisiaj trochę bardziej deszczowo na moim podwórku. Zastanawiam się właśnie, czy powinnam siebie nazywać projektantką. To nic, że ukończyłam jakąś tam szkołę i zdobyłam taki tytuł, który widnieje na dyplomie. Przecież to jeszcze nic nie znaczy, bo szkoła raczej nieznana. Wielcy pokończyli wielkie szkoły, lub mają wielkie nazwiska a inny jeszcze mają wielką kasę lu klasę :)  Ja nie mam nic z tego. Projektantem może być każdy, tak nawet Ty! 
Właśnie próbowałam, zebrać moje portfolio do ładu, to wszystko z czego powinnam być dumna, bo chciałbym go Wam pokazać i nie tylko. I tak szczerze to nic mi się nie podobało.
Przez te lata pracy nad sobą, nie mam czym się chwalić, teraz tak to widzę, ale może jutro znowu zaświeci słońce...

****
Checkered life is like the weather a checkered - sometimes I want to cry, sometimes I'm happy. Today is a little more rainy in my yard. I wonder I should call myself a designer. It's nothing that I graduated from a school there and gained the title that appears on the diploma. After all, it does not mean anything, because school is rather unknown. The greats graduated from great schools or have big names and another still have the big money. I do not have none of that. The designer could be anyone - yes, even you! I tried, gather my portfolio to governance, it's all of I should be proud, because I want to show you, and more. And to be honest - it's not like me. Over the years, work on myself, I have nothing to boast, as I see it now, but maybe tomorrow the sun will shine again... Greetings

Pozdrawiam Was 

Kasia :)

zdjęcia - Isa
Makijaż i fryzura - Glenn-Art-Team

Copyright © 2014 Kaycat&Isabell , Blogger