Simple

Simple

Dzisiaj nie będę pisać o sobie ale o marce Simple, niektórzy z was już wiedzą dlaczego właśnie o tej marce chcę pisać a reszcie wyjaśniam że nie dawno wygrałam w konkursie organizowanym we ,,Fleszu", nagrodą były kupony na zakupy w sklepach Simple.
I dzięki temu mogłam bardziej przyjrzeć się tej marce.
W skrócie, jest to polska marka, projektantka Lidia Kalita w raz z siostrą w 1993 roku otworzyły pierwszy butik.

,,Od początku projekty Simple Creative Products oddawały ducha czasów i przemian jakie następowały w Polsce. Obecnie Simple Creative Products to pierwszy polski prawdziwy dom mody z 51 sklepami.

Moda jest pasją Lidii do dziś - w sezonie projektuje ponad 300 modeli. Ubiera kobiety podobne do siebie, aktywne, ciekawe świata, mody - to pozornie oczywiste założenie, które legło u podstaw firmy, okazało się odporne na działanie czasu. Każda kolekcja opowiada inną historię, ponieważ klientki łakną nieustających zmian i nowości. Projektantka ulega różnorodnym inspiracjom, ale zawsze pozostaje wierna duchowi marki. W każdym sezonie rządzi nowoczesny miejski styl i minimalizm.

Lidia Kalita mówi o sobie że, należy do grupy osób szczęśliwych, dla których praca jest ich hobby."

Moje życzenie to aby więcej było takich marek na polskim rynku, a może już są ale ja nie jestem zorientowana?
Co do jakości, byłam, sprawdziłam i nie mogę się do niczego przyczepić, tkaniny to pierwszy gatunek, odszycie idealne, wzory bardzo kobiece, choć moim zdaniem modele skierowane są raczej do kobiet pewnych siebie, dojrzałych.  Raczej nastolatki tam nie wiele znajdą. Moda dla elegantki :). Torebki powaliły mnie z nóg nie mówiąc już o dobrej jakości obuwia i ciekawych wzorach.
Co do cen, hm, jako samotnie wychowująca matka, ciągle borykająca się z brakiem gotówki, często samowystarczalna bo sama szyję pewnie nigdy bym nie wybrała się tam na zakupy. Ale myślę że od teraz będę czasami tam zaglądać bo mają też promocje i przeceny a  jakość jest fantastyczna. A teraz koniec pisania, czas na fotki :)
  
                                                                                                         

zapraszam na stronę : www.e-simple-cp.com
 no i do oglądania serialu ,,Hotel 52" gdzie można na żywo obejrzeć projekty od Simple :)

pozdrawiam LaLa

Copyright © 2014 Kaycat&Isabell , Blogger