Półfinał MISS POLSKI WIELKOPOLSKI

Cześć :)
Jak wiecie startowałam w konkursie MISS POLSKI WIELKOPOLSKI, półfinał odbył się w ten weekend 27 lutego w Poznaniu w klubie PACHA. Udział brało razem 113 dziewczyn ( dorosłe i nastolatki) . Prezentowaliśmy się w sukienkach i strojach kąpielowych .
Chciałabym wszystkim podziękować za glosowanie na mnie w plebiscycie , a także tym osobą które we mnie wierzyły i trzymały kciuki tego 27 lutego, a także tym którzy życzyli jak najgorzej za plecami. Dzięki wam wszystkim jestem w FINALE ! Również dziękuję za wszystkie ciepłe słowa otuchy Emotikon wink****
As you know I participated in the contest Miss Polish WIELKOPOLSKI, semi-final took place this weekend on February 27th in Poznan at the club PACHA - 113 girls (adults and teens). We presented in dresses and swimsuits. I'd like to thanks everyone who voted for me and also people who believed in me and were keeping finger crossed in this special day, and these people who wished for me the worst behind my back. Thank you so much. I'm in FINAL!
11 komentarzy:

 1. Piekne dziewczyny.... wiadomo Wielkopolanki, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i trzymam kciuki za główną wygraną (a tak - by the way...jesteś najlepsza :)).
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuje wam wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje! :) a tak na marginesie to patrze na te zdjecia i stwierdzam, ze niektore dziewczyny kompletnie nie potrafia sie ubrac.Wiadomo - o gustach sie nie dyskutuje, ale po prostu szkoda zeby takie piekne, zgrabne dziewczyny nie potrafily podkreslic swojej urody, Ale to tylko moje zdanie, Ty wygladalas bardzo ladnie ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :)

Copyright © 2014 Kaycat&Isabell , Blogger