Skradziona tozsamość


*Nigdy w życiu nie przypuszczałam, że wydarzy się coś takiego w moim życiu. Jak widać to, co wydaje się nam odległe - dzieje się przed naszymi oczami. Mam na myśli internetową kradzież tożsamości. Okazało się, że w sieci jest dziewczyna, która podszywa się pode mnie, wykorzystując zdjęcia z naszego bloga czy z mojego profilu na facebooku. Nie dosyć, że jest to złamanie praw autorskich, to jeszcze wyrządza się krzywdę tej osobie, pod którą się podszywa. "Kradzież tożsamości to najczęstsza sprawa zgłaszana Federalnej Komisji Handlu. Oczywiście sama kradzież danych dotyczących tożsamości nie stanowi najcięższego przestępstwa; jednak groźne jest, co sprawca zrobi ze skradzionymi informacjami." Mam nadzieję, że ta osoba czyta ten wpis i zakończy to chore postępowanie. Co o tym myślicie? I czy wam zdarzyło się to kiedyś ?

****
I've never thought that something like this will happen in my life. As you can see what seems to us a distant - is happening before our eyes. I mean Internet identity theft. It turned out that in the network is a girl who is pretending to be me, using photos from our blog or my profile on facebook. It was not enough that this is a breach of copyright, it to this causing the harm that person, under which under which the impersonated. "Identity theft is the most common issue reported the Federal Trade Commission. Of course theft itself is not the heaviest theft crime, however serious it is, what the offender will do with the stolen information." I hope this person reads this entry and will end this sick behavior. What do you think? And if it happened to you before?Pozdrawiam gorąco Isabell 

11 komentarzy:

 1. Cudowne zdjęcia. :) Miałam coś takiego, nawet nie wiedziałam. Jakaś chora baba podkradła moje zdjęcia i na naszej klasie podawała się za moją teściową. Nawet o tym nie wiedziałam ale napisała do mnie o tym koleżanka z bloga. Wydaje mi się że są to chorzy psychicznie ludzie którzy nie mają własnego życia, albo mają tak nieciekawe że posuwają się do czegoś takiego. :/

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna figura <3 cudowne zdjęcia ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety zdarza się to bardzo często i to jest przykre :(
  Rewelacyjnie wyglądasz !

  OdpowiedzUsuń
 4. to zjawisko robi się coraz bardziej powszechne, nie wiem jak komus może przyjść do głowy taki pomysł
  P.S. swietne wakacyjne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie, jeszcze nie miałam takiej sytuacji. Ale miałam inną, ktoś ukradł mój tekst, napisany przez mnie w słowo w słowo. Byłam wściekła i wzięłam sprawę swoje ręce. Uważam że, takie osoby nie mają pomysłu na siebie i zazdroszczą tym którzy coś robią, działają, poświęcają się itp. i dlatego chcą być takie jak ta osoba. W ten sposób okradają osobę która buduje i latami pracuje nad swoim pomysł czy wizerunkiem. Najłatwiej jest kopiować a trudniej jest coś stworzyć samemu. Przykre że, Was to spotkało. Nie dajcie się !!! To co robicie to jest kawał dobrej roboty i tak trzymać. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne widoki, a niebieski strój jak najbardziej na plus :)
  Zapraszam: http://fad-fashions.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi zdarzyło się kilka razy. Na portalu fotka oraz facebooku. Nigdy nie zrozumieć kradzieży tożsamości. Z jakiej racji i po co? Mam nadzieję,że Twoja sprawa szybko się wyjaśni.

  OdpowiedzUsuń
 8. eh, niestety w dzisiejszym wirtualnym świecie takie przypadki zdarzają się często... Niestety, pozostaje nam tylko zachować czujność... no i walczyć o swoje prawa! powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 9. No wreszcie o tym napisałaś tutaj jawnie i mam nadzieję, że szanowna pani Ewelina to czyta. :)
  Póki co to się sprawa uspokoiła, nic nowego się nie pojawia, albo jest sprytniejsza ode mnie i się ukrywa dobrze (chociaż wydaje mi się, że teraz będziesz mieć już spokój).
  Jakbyś chciała sprawę rozdmuchiwać, policja itp to pisz do mnie, ja chętnie pomogę.


  Pozdrawiam Mateusz :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :)

Copyright © 2014 Kaycat&Isabell , Blogger