Będą wykroje na moje projekty!!!Jestem chwalipięta i każda taka rzecz strasznie mnie cieszy. Daje mi to kopa do dalszej pracy nad sobą.
Piszą o LaLi, piszą o moich projektach, wiem że nie każdemu musi się mój styl podobać, a ja uczę się podobania różnym gustom.
Zapraszam do oglądania na stronkę :
www.papavero.pl, a jak któryś z projektów wam przypadnie do gustu to można na niego zagłosować i w przyszłości powstanie dodatkowy szablon na jeden z tych modeli.
Sam fakt że powstaną szablony moich projektów i że któraś z was będzie nosiła ubranie zaprojektowane przez ze mnie jest dla mnie czymś w tej chwili trudnym do ogarnięcia.
Ale bardzo pięknym marzeniem.
Jestem ciekawa waszego zdania i czy jakikolwiek z tych projektów przypadł wam do gustu?


14 komentarzy:

 1. super news! zaraz je sobie wszystkie obejrzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja to się bardzo ciesze, że Twoje projekty stają się popularne. Tworzysz niesamowite kreacje i powinny one być w jakiś sposób wyodrębnione, ukazane :) Z projektów na stronie papavero najbardziej podoba mi się sukienka 2 i 4. Czwóreczkę z przyjemnością bym uszyła już dziś :D A dla zbuntowanej nastolatki sukienka w paski będzie idealna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mi się najbardziej podoba trzeci zestaw i sukienka w paski, a to dlatego,że jest świeża i podobnej w sumie jeszcze nie widziałam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratukuje...chwal się ...chwal...jak jest czym...wszystkie zestawy fajne...sama nie wiem który jest moim faworytem...

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję wam za te miłe słowa.

  OdpowiedzUsuń
 6. super!! Gratuluję z całego serca!

  Jestem anonimowym podglądaczem, cieszą mnie Twoje sukcesy, bo okazuje się, że zdolni ludzie niekoniecznie muszą ginąć w przysłowiowych szufladach :)

  An

  OdpowiedzUsuń
 7. szczerze GRATULUJĘ, to co tworzysz jest fantastycznie, szkoda by było gdyby Twoje pomysły pozostały tylko w Twoim szkicowniku

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej LaLa,

  trochę mnie nie było w blogosferze.Gratuluje ...mam nadzięję ze jak się już nauczę szyć to będę mogła i z Twoich wykrojów coś wykonać. Zmieniałam też adres mojego bloga więc jak coś to zapraszam tutaj

  http://pifpafczyliannawdreznie.blogspot.com/

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje! :) Masz kobieto talent, bardzo dobrze, że pójdziesz w świat:)

  OdpowiedzUsuń
 10. wykroje już są :)

  pozdrawiamy, papavero.pl :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :)

Copyright © 2014 Kaycat&Isabell , Blogger